دیگر نگران نگهداری از کودک و سالمند خود نباشید! توان سلامت اینجاست.

 

 

با مدرنیزه شدن زندگی چیزی که کمتر از هر زمان دیگری یافت می‌شود، زمان است. گاهی آنقدر زمان به سرعت می‌گذرد که متوجه گذر روزها و ماه ها نخواهیم شد. در این میان شاید گاهی متاسفانه دو قشر آسیب پذیر جامعه را از خاطر ببریم. یعنی سالمندان و کودکان.

nurse taking content casual two Free Photo

سالمندان عزیز به خاطر افزایش سن، اندکی ناتوان شده و قادر به انجام فعالیت های روزمره خود نیستند ولی با این حال شاید در اکثر موارد فرستادن آن ها به خانه سالمندان کار درستی نمی‌باشد و حس تنهایی و افسردگی را در برخی از آنان افزایش می‌دهد. با این که فرد سالمند دچار ناتوانی هایی خواهد شد اما  با کمک یک پرستار سالمند و رعایت مسائلی چون استراحت کافی، غذای سالم و مغذی، مراقبت‌های پزشکی، تحرک مناسب و مواردی این چنینی شاداب و سلامت زندگی کنند. همه‌ی ما می‌دانیم که در اکثر موارد سپردن سالمند به خانه‌ی سالمندان کار درستی نیست و باعث افزایش حس تنهایی در وی خواهد شد.

مراقبت از سالمند

یکی دیگر از مشکلات همیشگی والدین شاغل این است که چگونه هم به حرفه‌ی خود بپردازند و هم از فرزند خویش به خصوص کودکانی که سن پایین تری دارند، مراقبت کنند و آموزش های لازم را به او ارائه دهند.  از مواردی که حتما باید برای کودکان در نظر داشت، می‌توان خوردن سه وعده غذایی سالم شامل انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی، خواب کافی، آموزش‌های لازم، تحرک کافی، صحبت و گفت و گو با کودک را نام برد که اغلب والدین شاغل به علت کمبود وقت قادر به انجام این اعمال نیستند. پرستار کودک در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به رشد و سلامت کودک دلبند شما ارائه کند.

مراقبت از کودک

 

مرکز درمانی و توانبخشی « توان سلامت» با بررسی و کشف این مشکلات ، سعی در ارائه خدمات با کیفیت در زمینه نگهداری از کودک و سالمند را ارائه می‌کند. این مجموعه که کار خود را از سال 1387 آغاز کرده است، همواره از مجرب ترین پرسنل بهره برده است و در ارائه خدمات خود از بروز ترین روش ها و تجهیزات مراقبتی بهره می‌برد.

درباره « توان سلامت» بیشتر بدانید

مجموعه « توان سلامت» طی دهه اخیر که مفتخر به خدمت رسانی به هم‌وطنان عزیز بوده‌است، توانسته امتیازاتی را به خود اختصاص دهد که مختصراً به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  • دارای مجوز رسمی کانون پرستاری
  • عضو رسمی کانون مراکز پرستاری
  • عضورسمی انجمن مؤسسات و مراکز نگهداری از سالمند
  • مشاوره رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • برنامه ریزی اختصاصی برای کودکان و سالمندان
  • کادر مجرب و متخصص
  • استفاده از بروز ترین متد‌های درمانی
  • و …

تنها با یک تماس، مجرب‌ترین، متخصص‌ترین و دلسوزترین مراقبین و پرستاران در زمینه مراقبت از کودک و سالمندان عزیز، در منزل شما خواهند بود.

اطلاعات تماس با « توان سلامت»